Aktualności

Złoto dla "Dwójki"

ZAGÓRZ/RZESZÓW: 4 października 2011r. na stadionie lekkoatletycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W biegu na dystansie 60 m startowało około 60 zawodników. Bezkonkurencyjnym okazał się uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Zagórzu - Jan Zając (podopieczny Bogusława Długosza) który zdobył I miejsce z czasem 8.03 s, dystansując rywali w mistrzowskim stylu, co dokumentuje poniżej prezentowany filmik.

 

Czytaj więcej: Złoto dla "Dwójki"

INFORMACJA

1 2

Otwarcie nowej hali sportowej

1Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Zagórzu czekali na ten dzień z wielką niecierpliwością. Już od wczesnych godzin porannych z uśmiechem na twarzy schodzili się tłumnie do szkoły nie mogąc doczekać się tej ważnej dla nich chwili. W dniu wczorajszym, czyli 4 października 2011 roku została oddana do użytku nowa, długo wyczekiwana hala sportowa.

 

Czytaj więcej: Otwarcie nowej hali sportowej

Uroczystości w Łukowem

1Miniona niedziela, czyli 25 września 2011 r będzie miała swoje odzwierciedlenie na kartach historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowem. Tego dnia przy budynku remizy strażackiej odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie sztandaru dla OSP Łukowe.

Podczas tej uroczystości miało miejsce także przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Zagórz. Zakup sprzętu dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Uroczystości w Łukowem