Aktualności

Srebro dla Witolda Paryżaka

1W dniu 17 września br. Iwonicz Zdrój gościł uczestników VI edycji Pucharu Polski Nordic Walking. Duży sukces w zawodach odniósł Witold Paryżak reprezentujący KTK „Berdo” Zagórz. W marszu na 10 km w swojej kategorii wiekowej wywalczył ex aequo 2. miejsce z czasem 1:19:02.

W zawodach startował także Marian Franczak (Zagórz, niezrzeszony), który wywalczył w tej kategorii miejsce czwarte (czas 1:20:51).

Czytaj więcej: Srebro dla Witolda Paryżaka

Dominika Witowicz stypendystką w Programie „Nie zagubić talentu”

1Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przyznał stypendia dla młodzieży uzdolnionej w dziedzinach artystycznych w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”. Wśród wyróżnionych jest Dominika Natalia Witowicz z Zagórza.

Dominika jest wszechstronnie utalentowaną nastolatką. Wspaniała skrzypaczka, na papier przelewa swoje uczucia i doznania w postaci wierszy, śpiewa, udziela się społecznie. Obecnie jest uczennicą I LO w Sanoku.

Czytaj więcej: Dominika Witowicz stypendystką w Programie „Nie zagubić talentu”

Rajd konny

rajd konny

Mobilny Punkt Informacyjny

Już w środę 21.09 br. w ramach akcji „Mobilny Punkt Informacyjny” konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych w województwie podkarpackim odwiedzą Gminę Zagórz

Podczas dyżuru w urzędzie miasta i gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Konsultanci będą też pomagać w procesie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy ul. 3 Maja 2 od godziny 10.00 do godz. 14.00 - pok. nr 14.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

INFORMACJA

azbest

Informujemy mieszkańców Miasta i Gminy Zagórz, że w terminie do dnia 30 września 2011 r. będą przyjmowane zgłoszenia od właścicieli posesji nie prowadzących działalności gospodarczej, którzy posiadają zdemontowane pokrycia dachowe z eternitu (płyty faliste i płaskie stosowane w budownictwie).

 

Czytaj więcej: INFORMACJA