Aktualności

INFORMACJA

1 2

Otwarcie nowej hali sportowej

1Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Zagórzu czekali na ten dzień z wielką niecierpliwością. Już od wczesnych godzin porannych z uśmiechem na twarzy schodzili się tłumnie do szkoły nie mogąc doczekać się tej ważnej dla nich chwili. W dniu wczorajszym, czyli 4 października 2011 roku została oddana do użytku nowa, długo wyczekiwana hala sportowa.

 

Czytaj więcej: Otwarcie nowej hali sportowej

Uroczystości w Łukowem

1Miniona niedziela, czyli 25 września 2011 r będzie miała swoje odzwierciedlenie na kartach historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowem. Tego dnia przy budynku remizy strażackiej odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie sztandaru dla OSP Łukowe.

Podczas tej uroczystości miało miejsce także przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Zagórz. Zakup sprzętu dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Uroczystości w Łukowem

„Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011” - ROZSTRZYGNIĘTY

ZAGÓRZ: Dbanie o estetyczny wygląd Zagórza leży w interesie nas wszystkich. Osoby mieszkające na terenie tej miejscowości mogą się do tego przyczynić poprzez pielęgnowanie swoich posesji. Tych mieszkańców, którzy robią to w sposób szczególny, bardziej zauważalny gmina postanowiła wyróżnić.

Dlatego też po kilku latach przerwy znów został zorganizowany „Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011”

Czytaj więcej: „Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011” - ROZSTRZYGNIĘTY