Aktualności

I Turniej Piłkarski w Tarnawie Górnej

TARNAWA GÓRNA (GMINA ZAGÓRZ): Pomimo niesprzyjającej aury tytułowa impreza piłkarska zgromadziła 5 drużyn reprezentujących świetlice wiejskie z terenu Gminy Zagórz. Sobotnie (2 lipca) zawody obfitowały w widowiskowe akcje i grad bramek. Podczas wręczania nagród młodzi piłkarze mówili zgodnie – więcej takich turniejów! Co na to organizatorzy?

Inicjatorem organizacji wakacyjnego turnieju świetlicowych drużyn piłkarskich był Mieczysław Kloczkowski – kierownik Świetlicy Wiejskiej w Tarnawie Górnej. Ten jak się okazało bardzo trafiony

Czytaj więcej: I Turniej Piłkarski w Tarnawie Górnej

Informacja

W dniach od 4 do 17 lipca 2011 r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu nieczynna z powodu remontu.

Zaproszenie na uroczystość patriotyczną

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej o/Sanok i Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ziemi Sanockiej im. ks. Hm. Zdzisława Jastrzębiec – Peszkowskiego zapraszają w dn. 5 lipca 2011r. (wtorek) na uroczystość patriotyczną z okazji 71 rocznicy zamordowania w nocy 5/6 lipca 1940 roku 112 więźniów sanockiego więzienia na górze Gruszka.

Czytaj więcej: Zaproszenie na uroczystość patriotyczną

Kolonia w Muszynie - są jeszcze wolne miejsca

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje, że zorganizowano wyjazd dla uczniów (w wieku 8-16 lat) z Gminy Zagórz na letnią kolonię do Muszyny. Kolonia odbędzie się w dniach 14.08–27.08.2011 r.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie, przynajmniej przez jednego z rodziców, pełnego ubezpieczenia KRUS.

Ponadto odpłatność za kolonię wynosi 200,00 zł od uczestnika.

Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca, zainteresowanych prosimy o zgłoszenia bezpośrednio w Zespole Obsługi Szkół w Zagórzu lub tel. (13) 46 22 062 (w. 50).

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, w związku z tym o zakwalifikowaniu dzieci decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga producenci warzyw!

Do dnia 11 lipca 2011 r.

(decyduje data wpływu wniosku do Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego)

Agencja Rynku Rolnego przyjmuje Wnioski o udzielenie wsparcia w sektorze owoców i warzyw z tytułu kryzysu spowodowanego szczepem bakterii EHEC.

Czytaj więcej: Uwaga producenci warzyw!