Aktualności

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP

W dniu 17 marca 2012 r. w Hali Sportowej w Zagórzu odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. W Turnieju wzięło udział 7 jednostek OSP z terenu miasta i gminy Zagórz.

Spotkania rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą rywalizacji została drużyna OSP Poraż. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy OSP Zagórz, a trzecie miejsce przypadło reprezentacji OSP Mokre.

Czytaj więcej: I Halowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP

OGŁOSZENIE O NABORZE – NIEODPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Gmina Zagórz ogłasza nabór kandydatek i kandydatów do uczestnictwa w 102 – godzinnym, nieodpłatnym kursie języka angielskiego w ramach projektu „AKADEMIA DEMOKRACJI I ROZWOJU - kształtowanie lokalnego aktywnego społeczeństwa obywatelskiego oraz wzajemny transfer wiedzy i umiejętności w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów społeczności lokalnych w oparciu o doświadczenia samorządowe Gminy Zagórz (Polska) oraz Villars-sur-Glâne (Szwajcaria)”.


Warunki uczestnictwa:

Czytaj więcej: OGŁOSZENIE O NABORZE – NIEODPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Pierwszy Bieg Maratoński uczniów Szkoły Podstawowej w Czaszynie

W różnorodny sposób w ostatnim czasie młodzież i dzieci witają nadchodzącą wiosnę. Jednak sposób w jaki uczyniły to dzieci z Czaszyna jest doprawdy niespotykany.

W pierwszym dniu tegorocznej wiosny, 20 III 2012 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Czaszynie podjęli próbę przebiegnięcia pełnego dystansu biegu maratońskiego.

Bieg miał charakter sztafety w której udział wzięło kilkudziesięciu uczestników.

Czytaj więcej: Pierwszy Bieg Maratoński uczniów Szkoły Podstawowej w Czaszynie

"Młodzież zapobiega pożarom"

Młodzież z gminy Zagórz chętnie włączyła się w działania mające na celu podniesienie wiedzy pożarniczej. Świadczy o tym fakt iż 22 uczniów szkół podstawowych z gminy oraz 10 uczniów gimnazjów wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Eliminacje gminne do turnieju odbyły się 13go marca (wtorek) w Porażu.

Czytaj więcej: "Młodzież zapobiega pożarom"

Pierwszy Bieg Maratoński uczniów Szkoły Podstawowej w Czaszynie.

bieg chlopcow1 800x400W pierwszym dniu tegorocznej wiosny, 20 III 2012 r, uczniowie Szkoły Podstawowej w Czaszynie podejmą próbę przebiegnięcia pełnego dystansu biegu maratońskiego.
Na stadionie miejscowego LKS-u, uczniowie klas I-VI przebiegną prawie 170 okrążeń liczących po 250 metrów. Bieg będzie miał charakter sztafety w której udział weźmie kilkudziesięciu uczestników. Organizatorem Biegu jest Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Czaszynie, przy współudziale Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zagórzu i Ludowego Klubu Sportowego w Czaszynie.
Sponsorem upominków dla uczestników biegu jest Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu i tradycyjnie już PGNiG SA Oddział w Sanoku.
Odważnym, młodym sportowcom życzymy dużo sił i wytrwałości w biegu.