> Informacja „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” - 2023 r.

Informacja „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” - 2023 r.

W związku z zamiarem ubiegania się przez Gminę Zagórz o dotację w ramach programu priorytetowego pn.: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przekazywania informacji w zakresie gotowych do odbioru ilości odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag, wytworzonych przez gospodarstwo rolne.

W ramach realizacji przedsięwzięcia nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników. Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć wyżej wymienione odpady pochodzące z produkcji rolniczej do miejsca wskazanego przez gminę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego wniosku drogą mailową na adres urzad@zagorz.pl lub dostarczenie do siedziby Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu, Kancelaria Ogólna (parter) do 10 marca 2023 r. (piątek). Informacje na  temat naboru dostępne pod nr tel.: 13 46 22 062 w. 52.

Zadanie będzie realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Zagórz dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wniosek do pobrania:

Wniosek o udzielenie pomocy na realizacje zadan zwiazanych z usuwaniem folii rolniczych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×