> Przewodnik i mobilne aplikacje turystyczne

Przewodnik i mobilne aplikacje turystyczne

Szanowni Państwo,
oddajemy do Waszych rąk przewodnik pt. „Szlakiem osobliwości kulturowych i przyrodniczych polsko -słowackiego pogranicza”, zrealizowany w ramach projektu „Svidník-Zagórz v aplikácii” jako produkt uzupełniający turystyczną aplikację mobilną. Niniejsza publikacja traktuje o bogatych walorach historycznych, kulturowych i przyrodniczych tych terenów. Ten wyjątkowy obszar, którego bogactwo i różnorodność kulturową współtworzyli w ciągu wieków ludzie różnych nacji i wyznań, zasługuje na dogłębne poznanie. Mamy nadzieję, iż przedstawione wydanie oraz aplikacja mobilna będą pomocne w trakcie ekscytującej podróży po urokliwych zakątkach tej części Europy.

Projekt został zrealizowany ze środków:  Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020

Przewodnik jest dostępny do pobrania poniżej:

Przewodnik

Aplikacja turystyczna jest dostępna do pobrania na:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phonegappro.dukladest

Aplikacja pn. Skarb Mnicha powstała w ramach programu "Patriotyzm jutra" Edycja 2023 jest dostępna do pobrania na:

www.skarbmnicha.pl 

W ramach projektu pn. „Wirtualno-pieszy szlak osobliwości historycznych Zagórza” w 2023 roku powstała strona pn. Szlak osobliwości historycznych Zagórza, która zawiera zbiór najważniejszych miejsc i atrakcji miasta pod względem historycznym w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej wraz z plikami audio oraz towarzyszącą jej aplikacją mobilną pn. Skarb Mnicha, którą można pobrać bezpłatnie na wolnej licencji Creative Commons CC BY-SA. 

Zachęcamy do odwiedzenia storny www.skarbmnicha.pl, z której można również pobrać darmową aplikację działającą w systemach Android i iOS.

Wartość projektu: 30 000,00 zł
Dofinansowanie Muzeum Historii Polski: 23 000,00 zł

 

Pobierając aplikację można wziąć udział w swego rodzaju grze terenowej i zdobyć „SKARB MNICHA”.

Poniżej prezentujemy zasady gry:

ZASADY DZIAŁANIA APLIKACJI PN. SKARB MNICHA

Drogi użytkowniku!

O to co musisz zrobić aby zdobyć Skarb :D

  1. Wejdź na stronę główną www.skarbmnicha.pl
  2. Pobierz darmową aplikację na swoje urządzenie mobilne.
  3. Zarejestruj się i zaloguj, ponieważ TYLKO ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY MOGĄ ODEBRAĆ SKARB.
  4. Na mapie w aplikacji zaznaczonych jest 26 najważniejszych punktów turystyczno-historycznych Zagórza – odwiedź je wszystkie aby zdobyć skarb!
  5. Możliwość potwierdzenia odwiedzenia atrakcji pojawi się gdy będziesz znajdować się w odległości nie większej niż 50 m od niej. KLIKNIJ POTWIERDŹ ZWIEDZENIE. Każde potwierdzenie zapisuje się w aplikacji pokazując ile miejsc pozostało jeszcze do odwiedzenia. Warunkiem potwierdzenia jest przesłanie zdjęcia, dzięki czemu na koniec otrzymasz kompilację fotografii wszystkich zdobytych punktów.
  6. Każdy punkt zawiera atrakcyjny opis oraz jego zapis audio.
  7. Po zdobyciu wszystkich 26 punktów – otrzymasz e-maila z informacją o zdobyciu skarbu i sposobie jego odbioru.
  8. DO DZIEŁA!

Korzystanie z aplikacji możliwe jest również bez rejestracji lecz zdobycie wszystkich punktów nie będzie uprawniało do odbioru nagrody.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×