> Zaproszenie na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu zaprasza na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą, które odbędzie się w dniu 6 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie placówki. 

Łukasz Bajda (ur. 1986 r.)  – doktor nauk humanistycznych, historyk, przewodnik beskidzki. Od urodzenia związany z  Podkarpaciem, dzieciństwo spędził w Bieszczadach. Miłośnik podróży, literatury i badacz rodzinnej genealogii. Sekretarz redakcji czasopisma historyczno-krajoznawczego „Bieszczady Odnalezione”.

Autor kilkudziesięciu publikacji poświęconych historii i atrakcjom turystycznym Podkarpacia, w tym książek Balowie. Z bieszczadzkich lasów na salony Krakowa i Lwowa (2011), Nadleśnictwo Bircza Przewodnik. Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Birczańskie” (współautorstwo ze Stanisławem Orłowskim, 2016), Szlachta w Bieszczadach i na Pogórzu. Czasy saskie i stanisławowskie (2017), Po powiecie łańcuckim. Przewodnik (2017), Po powiecie przeworskim. Przewodnik (2017), Przeworsk. Przewodnik (2017) oraz Gmina Tyczyn. Przewodnik (2018).

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×