> Przeżyli ze sobą pół wieku!

Przeżyli ze sobą pół wieku!

W dniu 28 listopada br. 23 pary małżeńskie z terenu Gminy Zagórz uroczyście obchodziły swe „Złote Gody” czyli jubileusze 50 – lecia zawarcia związków małżeńskich. Organizatorem podniosłej uroczystości był  Urząd Stanu Cywilnego w Zagórzu.

Samorządowi gospodarze anonsowanego tu spotkania w osobach: Burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu Czesława Łuca  złożyli wszystkim dostojnym Jubilatkom i Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje. Nie zabrakło  podziękowań za wkład wniesiony w rozwój Miasta i Gminy Zagórz. Przy tak szczególnej okazji wybrzmiały również życzenia kolejnych lat małżeńskiego pożycia w szczęściu i dobrym zdrowiu. Zwieńczeniem wszystkich serdeczności stała się podniosła ceremonia wręczenia okolicznościowych medali nadanych przez Prezydenta RP. Otrzymali je Państwo: Katarzyna i Roman Bełza, Anna i Andrzej Błażowscy, Barbara i Józef Ciepły, Jadwiga i Edward Czech , Krystyna i Stanisław Czech, Regina i Eugeniusz Czech, Danuta i Józef Husak, Urszula i Zdzisław Janowicz, Elżbieta i Ryszard Janusz, Cecylia i Zbigniew Kowalczyk, Barbara i Antoni Kraus, Anna i Kazimierz Kudlik, Stefania i Józef Latusek, Wiesława i Władysław Maksym, Albina i Tadeusz Marchwiany, Danuta i Franciszek Nicko, Maria i Jan Niemczyk, Bożena i Jan Ryniak, Anna i Jerzy Stach, Regina i Jan Stojak, Anna i Wacław Świerniak, Zofia i Adam Twers oraz Ewa i Ryszard Złocińscy.

Finałowymi akcentami uroczystości były: występ artystyczny młodzieży przygotowany pod kierunkiem Joanny Pisuli oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×