> Komunikat do Mieszkańców Miasta i Gminy Zagórz

Komunikat do Mieszkańców Miasta i Gminy Zagórz

W związku z pojawiającymi się sygnałami od mieszkańców Gminy Zagórz, dotyczącymi otrzymywania zawiadomień i podawania się różnych osób za przedstawicieli Gminy Zagórz oraz przekazywania informacji o prowadzeniu uzupełniających zapisów na dofinansowanie do remontów domów jednorodzinnych, informujemy, że powyższe osoby/podmioty nie współpracują z Gminą Zagórz.

Gmina Zagórz nie współpracuje z żadną firmą w ramach programu „Czyste Powietrze”. Prosimy o zachowanie ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi, zachęcającymi do udziału w Programie, a w szczególności zachęcamy do weryfikacji firm jeszcze przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.

Informujemy przy tym, że w Gminie Zagórz działa Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”, za pośrednictwem którego można bezpłatnie złożyć wniosek o dofinansowanie, rozliczyć przedsięwzięcia zrealizowane w ramach zawartej umowy oraz uzyskać wszelkie dokumenty i informacje dotyczące Programu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×