> Podwójne setne urodziny!

Podwójne setne urodziny!

100 lecie urodzin to niecodzienna i wyjątkowa uroczystość. To piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. W Gminie Zagórz w bieżącym roku setne urodziny obchodziły: 25 marca br. Pani Gertruda Latusek – mieszkanka Poraża a 11 kwietnia br. Pani Katarzyna Sencio z Morochowa.

O urodzinach obu stulatek oprócz najbliższych pamiętali także przedstawiciele władz samorządowych Gminy Zagórz w osobach: Czesława Łuca - Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu, Ernesta Nowaka - Burmistrza Zagórza oraz Krzysztofa Bryndzy – Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego , Rolnictwa i Finansów Rady Miejskiej w Zagórzu (uczestniczył w pierwszej z ww. uroczystości), którzy m.in. w obecności Agnieszki Król -  Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Zagórzu spotkali się z obiema Szacownymi Jubilatkami celem przekazania najserdeczniejszych życzeń i gratulacji.  Obie uroczystości miały podniosły, a zarazem rodzinny charakter gromadząc całe wielopokoleniowe rodziny. Były gorące życzenia, uściski, gratulacje. Wybrzmiało oczywiście gromkie „200 lat” !
 

 

W towarzystwie Pani Gertrudy Latusek od lewej stoją: Ernest Nowak - Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Czesław Łuc - Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu, Krzysztof Bryndza - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego , Rolnictwa i Finansów Rady Miejskiej w Zagórzu a zarazem sołtys wsi Poraż. 

Od lewej: Czesław Łuc - Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu, Ernest Nowak - Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Pani Katarzyna Sencio.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×