> PROGRAM OPERACYJNY FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021–2027 (FERC)

PROGRAM OPERACYJNY FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021–2027 (FERC)

Gmina Zagórz otrzymała dofinansowanie w ramach konkursu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd”

Gmina Zagórz uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” na zadanie pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd Gmina Zagórz” w wysokości 850 000,00 zł. Realizacja projektu ma na celu zwiększenie stopnia cyfryzacji jednostki UMiG w zakresie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Efektem realizacji projektu będzie wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych Urzędu. 

W ramach projektu planuje się zakup, wdrożenie i utrzymanie systemów teleinformatycznych, w tym urządzeń, oprogramowania i usług zapewniających prewencję, detekcję i reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa. Projekt przewiduje również przeprowadzenie audytów bezpieczeństwa informacji w Urzędzie oraz zakłada podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji personelu.

 

Projekt jest realizowany w ramach FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×