> Jubileusz 100-lecia urodzin

Jubileusz 100-lecia urodzin

W dniu 02 września 2021r. odbył się niecodzienny jubileusz. Pani Stefania Smolińska - mieszkanka Zagórza obchodziła jubileusz 100 urodzin.

Jubilatkę odwiedził Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Pan Ernest Nowak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu Pan Czesław Łuc oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Zagórzu Pani Agnieszka Bar. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile.  Dane było Pani Stefanii przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Pani Stefania, pomimo swojego zacnego wieku, cieszy się dobrą formą. Jubilatka z pewnością może być dumna myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i jeszcze raz życzymy Pani Stefanii dużo zdrowia  na dalsze dni i lata, a zarazem bardzo dziękujemy rodzinie za tak miłe przyjęcie oraz za troskę i opiekę jaką otoczona jest Jubilatka.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×