> Niepodległa zaprasza do wspólnego świętowania 11 listopada

Niepodległa zaprasza do wspólnego świętowania 11 listopada

Szanowni Państwo,

przesyłamy okolicznościowy plakat do wykorzystania przez samorządy, samorządowe instytucje kultury, szkoły, organizacje pozarządowe i wszystkich chcących wspólnie uczcić Święto Niepodległości. Zapraszamy również do dołączenia do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu".

Do udziału w akcji "Niepodległa do Hymnu" szczególnie zachęcamy samorządy i samorządowe instytucje kultury, które są najważniejszym inicjatorem i animatorem wydarzeń w swoich społecznościach lokalnych.

Jak wziąć udział w akcji „Niepodległa do Hymnu”

  1. Zaplanuj i zorganizuj w swojej gminie, mieście, czy szkole wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. w samo południe
  2. Przed 11 listopada br. wejdź na stronę niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/ i kliknij znajdujący się pod mapą przycisk „Dodaj wydarzenie”
  3. Wypełnij formularz, wybierając wśród rodzajów wydarzeń akcję „Niepodległa do Hymnu”
  4. Wyślij formularz. Wydarzenie będzie widoczne na mapie po wprowadzeniu zgłoszenia przez administratora.
  5. Podczas wspólnego śpiewania Hymnu w trakcie obchodów Narodowego Święta Niepodległości zrób zdjęcie i opublikuj je w mediach społecznościowych z hasztagiem #niepodlegladohymnu

W tym roku akcję "Niepodległa do Hymnu" wspierają m.in. polscy olimpijczycy: Anna Kiełbasińska, Malwina Kopron, Dariusz Kowaluk, Piotr Małachowski, Tomasz Majewski, Dawid Tomala oraz Wojciech Nowicki. Cała szóstka naszych utalentowanych i utytułowanych sportowców zachęca do wspólnego śpiewania Hymnu 11 listopada m.in. za pośrednictwem plakatu, który mogą Państwo bezpłatnie ściągnąć z naszej strony i wykorzystać w promocji wspólnego świętowania 103. rocznicy odzyskania niepodległości. Plakat w dwóch wersjach udostępniliśmy na stronie:

 

700x1000 sp5 plakat Niepodlegla do hymnu s

 

Akcję „Niepodległa do Hymnu” zainicjowaliśmy w 2018 roku, w stulecie odzyskanie niepodległości. Wówczas to wzięło w niej udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach! Od tamtej pory co roku pokazujemy, że jesteśmy jedną biało-czerwoną rodziną i świętujemy razem jedno z najpiękniejszych polskich świąt.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-do-hymnu-dolacz-do-akcji-11-listopada/.

Biuro Programu "Niepodległa"

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×