> Ośrodek Zdrowia w Tarnawie Górnej - jak nowy!

Ośrodek Zdrowia w Tarnawie Górnej - jak nowy!

Zakończyła się realizacja zadania pn. „Termomodernizacja budynku oraz remont pokrycia dachowego wraz z innymi robotami towarzyszącymi przy Wiejskim Ośrodku Zdrowia w Tarnawie Górnej”. Inwestorem remontu był Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zagórzu. W wyniku przetargu wykonawstwo robót zostało powierzone firmie „Elektrobud” z Golcowej. Koszt inwestycji zamknął się kwotą 0,6 mln zł z czego 97 000,00 zł stanowiła dotacja pozyskana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Zakres robót objął m.in.: izolację ścian fundamentowych styropianem wraz z wykonaniem drenażu opaskowego, docieplenie ścian zewnętrznych styropianem, docieplenie stropu piwnicy natryskiem wełny mineralnej, docieplenie stropu I piętra matą z wełny mineralnej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, modernizację systemu grzewczego oraz wymianę pokrycia dachowego. Anonsowana tu inwestycja spotkała się z zainteresowaniem i wsparciem ze strony Piotra Babinetza - posła na Sejm RP.

Dopełnieniem pozytywnej przemiany obiektu, którą obrazują załączone zdjęcia ma być budowa dodatkowych miejsc parkingowych od strony wejścia planowana na przyszły rok.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×