> Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza Zagórza

Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza Zagórza

Podczas XXII Sesji Rady Miejskiej w Zagórzu, która odbyła się 22 lipca 2020 r. radni Rady Miejskiej w Zagórzu jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Zagórza - Ernestowi Nowakowi absolutorium za rok 2019.
Wzorem lat ubiegłych przyczynkiem do absolutoryjnej debaty stało się przedstawienie pozytywnych opinii: Komisji Rewizyjnej dotyczącej wykonania budżetu Gminy Zagórz za rok 2019 oraz analogicznego dokumentu RIO w sprawie sprawozdania rocznego Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz z wykonania budżetu gminy za ubiegły rok.
Samorządowcy biorący udział w sesyjnej debacie pozytywnie ocenili proinwestycyjną specyfikę ubiegłorocznego budżetu, jak również wysoką skuteczność w pozyskiwaniu środków pozabudżetowych. Burmistrz Ernest Nowak dziękując za zaufanie podkreślał, że efektywne rozwiązywanie problemów naszej gminnej społeczności jest efektem dobrej współpracy z Radą Miejską oraz zaangażowania kadry urzędniczej. Uchwała w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Zagórza za rok 2019 podjęta została jednogłośnie.

 


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×