> MASECZKI DLA SENIORÓW

MASECZKI DLA SENIORÓW

W związku obowiązkiem zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych informujemy, że od dziś rozpoczynamy dystrybucję maseczek dla seniorów (60+) zamieszkujących teren Miasta i Gminy Zagórz.

W celu przekazania maseczki prosimy potrzebujących o informację na adres maseczki@zagorz.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 13 4622189 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 13.00).

W informacji należy podać:
- Imię i Nazwisko,
- kontakt zwrotny (nr telefonu)

Maseczki ochronne będą wydawane w miarę możliwości (decyduje kolejność zgłoszeń, maksymalnie 2 sztuki na osobę) oraz dostarczane w uzgodnieniu z potrzebującym pod wskazany adres. Będzie je można także odebrać w punkcie terenowym. O ostatecznym sposobie dystrybucji, miejscu i czasie powiadomimy z odpowiednim wyprzedzeniem.

W przypadku odbioru maseczek przez inne osoby należy przy zgłoszeniu, oprócz swoich danych, podać imię i nazwisko osoby odbierającej.


W związku z przekazywaniem maseczek ochronnych przez Gminę Zagórz, informujemy że podanie danych osobowych drogą telefoniczną lub e-mailową jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Gminę Zagórz. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×