> Konkurs „Z biegiem Osławy i Sanu”

Konkurs „Z biegiem Osławy i Sanu”

Przypominamy, że konkurs „Z biegiem Osławy i Sanu” jest nadal aktualny! Teraz, kiedy wszyscy mamy więcej czasu spróbujmy przejrzeć nasze zdjęcia, albumy fotograficzne może uda się Wam wyszukać coś w temacie konkursu. Świat się zmienia, czas przemija, zachowajmy cząstkę tego, co ulotne!

Wszystkich miłośników bieszczadzkiej przyrody, a w szczególności obu wspomnianych rzek serdecznie zapraszamy do udostępnienia fotografii przedstawiających zarówno pejzaże dorzecza Osławy i Sanu, jak i występujące na tym obszarze gatunki ryb. Fotografie w postaci cyfrowej przesyłać należy drogą mailową na adres: mgbp.zagorz@poczta.onet.pl Wraz ze zdjęciami prosimy zamieszczać opis miejsca oraz informacje odnośnie autorstwa / własności zdjęć. Dzięki Państwa pomocy mamy szansę udokumentować i utrwalić zmieniające się na przestrzeni lat dorzecze rzek Osławy i Sanu. Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone i wyeksponowane w trakcie wystawy towarzyszącej X edycji Bieszczadzkiego Pucharu Głowatki oraz na stronie internetowej, a także na profilu FB Gminy Zagórz.

Serdecznie zapraszamy!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×