> Bal Seniorów 2019

Bal Seniorów 2019

BAL SENIORÓW 2019. Ponad 100 osób bawiło się w miniony czwartek podczas Balu Seniorów. Bal w Sali Świetlicy Miejskiej w Wielopolu, zorganizowany przez Burmistrza Ernesta Nowaka, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz radę Osiedla Wielopole, jak co roku zgromadził liczne grono Seniorów. Tym razem bohaterami spotkania była także młodzież z „Bazy”, czyli uczestnicy świetlicy środowiskowej, którzy świętowali rok istnienia placówki. Po krótkim przywitaniu szanownych gości, „Baza” zaprezentowała program artystyczny zwieńczony gromkimi brawami. Tuż po występie młodych artystów przystąpiono do biesiadowania, bo nic tak nie łączy jak wspólny posiłek. Ciepłe rozmowy, roześmiane twarze i smaczne strawy – wszystko okraszone muzyką DJ RUFIO stworzyły kompozycję, która mogła zadowolić nawet najbardziej wymagających. Wielu naszych seniorów zna się już od lat, co powodowało, że atmosfera biesiady była wręcz rodzinna.

Biesiada jest świetną okazją do integracji środowiska emerytów i rencistów - podkreśla Burmistrz Nowak – „Rozmowy w czasie takich spotkań pomagają w wymianie doświadczeń. Razem łatwiej szukać rozwiązań i wyciągać wnioski. Takie spotkania są dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy o problematyce społecznej naszych seniorów, a z drugiej strony przynoszą mi dużo satysfakcji.” – mówi Burmistrz Zagórza Ernest Nowak.

„Nasi goście to także świetni śpiewacy, tancerze i kawalarze, zawsze uśmiechnięci z nienaganną kulturą zachowania. Po raz kolejny udowodnili, że niezależnie od wieku istnieje potrzeba nawiązywania kontaktów i wspólnej zabawy, pokazali jak miło można spędzić czas wśród przyjaciół, znajomych w przyjemnej i sympatycznej atmosferze” – dodaje Dyrektor MGOPS Sylwia Drozd. Goście opuszczając salę, chwalili sobie doskonałą atmosferę panującą podczas balu. Wszyscy zgodnie podkreślali, że już nie mogą się doczekać spotkania za rok.
GALERIA ZDJĘĆ PATRZ: http://www.mgopszagorz.naszops.pl/n,bal-seniorow-2019

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×