> ZMIANA WARTY W KGW ZAHUTYŃ

ZMIANA WARTY W KGW ZAHUTYŃ

W sobotę 23 lutego br. w Domu Ludowym w Zahutyniu członkinie KGW Zahutyń w towarzystwie zaproszonych gości podsumowały 18 – letni okres działalności, której ton od samego początku w dużej mierze nadawała wieloletnia przewodnicząca. Mowa tu o Halinie Zubel, która niedawno podjęła decyzję aby przekazać ster rządów młodszym następczyniom. Dodatkowym asumptem do zmian stała się ustawa o kołach gospodyń wiejskich dająca KGW możliwość uzyskania osobowości prawnej, prowadzenia działalności zarobkowej i pozyskiwania dotacji. W takich okolicznościach powstała nowa organizacja, na której czele stanęła Elżbieta Szczupaczyńska.
Honorową członkinią nowego koła została Halina Zubel, która w trakcie sobotniej uroczystości otrzymała liczne podziękowania i słowa uznania za swą wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz lokalnej społeczności.

"Doceniając Pani niezwykle cenną służbę społeczną, życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Liczę, że w miarę możliwości nadal będzie Pani służyła lokalnemu środowisku swoim doświadczeniem i optymizmem, a młode pokolenie będzie miło wspominało i zawsze życzliwie o Pani mówiło" - napisał w okolicznościowym liście Burmistrz Zagórza Ernest Nowak.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×