> "Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

"Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne szkolenie online "Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

Szkolenie jest poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalność gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie online skierowane jest do osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia. 

Szkolenie odbędzie się 06 kwietnia 2022 r. od godz. 9.00 do 13.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://webinarypifepodkarpackie.clickmeeting.com/napisz-sam-biznesplan/register

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 215.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Szkolenie jest skierowane do osób planujących otworzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem wsparcia z Funduszy Europejskich.

Program szkolenia:

• 9.00-9.10 - Powitanie uczestników i prezentacja programu spotkania;

• 9.10-10.10 - Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach aktualnych projektów (działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego oraz Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego PO WER);

• 10.10-10.30 - Przerwa;

• 10.30-12.45 - Wybór projektu, przystąpienie do projektu, wnioskowanie o wsparcie finansowe (w tym biznesplan, jako załącznik do wniosku o dotację na założenie firmy - część warsztatowa)

• 12.45-13.00 - Podsumowanie, pytania i odpowiedzi.

Organizator szkolenia:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku

ul. Rynek 18, 38-500 Sanok

tel.: 798 771 215, 798 771 640

e-mail lpi.sanok@podkarpackie.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×