> Warsztaty rękodzieła artystycznego w ramach Uniwersytetu Samorządności w Gminie Bukowsko

Warsztaty rękodzieła artystycznego w ramach Uniwersytetu Samorządności w Gminie Bukowsko

Miło nam poinformować że 21 czerwca 2022 r. rozpoczynamy cykl inicjatyw edukacyjnych w Gminie Bukowsko w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności”, które przewidują min. warsztaty rękodzieła artystycznego.  Warsztaty zaplanowane są w terminach podanych na plakacie. Warsztaty odbywać się będą w Domu Ludowym w Bukowsku, Bukowsko 71, 38-505 Bukowsko. Celem projektu jest poszerzenie praktycznej i teoretycznej wiedzy samorządowo-obywatelskiej, ekologicznej i etnograficznej mieszkańców naszego regionu poprzez uczestnictwo w warsztatach, zajęciach praktycznych i konferencji. W ramach bloku etnograficznego zachęcamy mieszkańców naszej gminy do udziału w bezpłatnych warsztatach rzemiosła artystycznego prowadzonych przez wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach związanych z Uniwersytetem Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. 

Realizacja każdego warsztatu przewidziana jest dla grupy 12 osób. Na każdy warsztat rejestracja jest obowiązkowa. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty będą obejmowały jeden dzień warsztatowy – 8 godzin (9:00- 17:00) z przerwą obiadową oraz kawową. Zapisy i więcej informacji pod numerem tel. 13 46 74 015 wew.37 oraz e-mail: ndabrowka@bukowsko.pl

Projekt realizowanych w ramach  Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025, w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” i dofinansowany jest ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×