> Strategia Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032 – konsultacje społeczne

Strategia Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032 – konsultacje społeczne

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zagórz!

Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Zagórz. Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym. Badanie będzie prowadzone od 31 sierpnia do 15 września 2022 roku. W celu wypełnienia ankiety należy uruchomić poniższy link:

https://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-gminy-zagorz-na-lata-2023-2032

a następnie nacisnąć polecenie „Weź udział” znajdujący się po lewej stronie ekranu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×