> „Złote Gody” w Gminie Zagórz

„Złote Gody” w Gminie Zagórz

12 października br.  22 pary małżeńskie z terenu Gminy Zagórz świętowały swe Złote Gody. Podniosłą uroczystość zorganizował Urząd Stanu Cywilnego w Zagórzu.

Jej samorządowi gospodarze w osobach: Burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka oraz Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Zagórzu: Ewy Rodkiewicz i Rafała Kielara przy udziale Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego złożyli wszystkim dostojnym Jubilatkom i Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za wkład wniesiony w rozwój Miasta i Gminy Zagórz. Przy tak szczególnej okazji nie mogło zabraknąć również życzeń kolejnych lat małżeńskiego pożycia w szczęściu i dobrym zdrowiu. Dopełnieniem wszystkich serdeczności stała się podniosła ceremonia wręczenia okolicznościowych medali nadanych przez Prezydenta RP. Otrzymali je Państwo: Bryndza Janusz i Władysława, Grzyb Jan i Janina, Hojsan Jan i Maria, Kardasz Longin i Helena, Kokalik Stanisław i Helena, Kraus Stanisław i Stanisława, Kudlik Józef i Maria; Latusek Adam i Kazimiera, Latusek Danuta i Stanisław, Lemko Tadeusz i Danuta,  Łuc Czesław i Janina, Podkalicki Stanisław i Lucja, Stojak Jan i Elżbieta, Struzik Janusz i Elżbieta, Tarnawski Adam i Barbara, Walko Melchior i Antonina, Wania Ryszard i Zofia, Wolański Mieczysław i Maria, Zarzyczny Stanisław i Maria, Zarzyczny Roman i Michalina, Zubel Marcin i Halina, Żmud Marian i Janina. W imieniu odznaczonych par za gratulacje i życzenia podziękował Czesław Łuc – Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu.

Dopełnieniem uroczystości był występ artystyczny młodzieży przygotowany pod kierunkiem Joanny Pisuli


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×