> Rozdanie nagród i warsztaty fotograficzne dla Laureatów konkursu fotograficzno-artystycznego

Rozdanie nagród i warsztaty fotograficzne dla Laureatów konkursu fotograficzno-artystycznego

W dniu 4 listopada 2022 r. w Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu odbyło się rozdanie nagród w ramach konkursu fotograficzno-artystycznego będącego częścią realizacji projektu pn. „Natura bez granic –zachowanie wspólnego dziedzictwa naturalnego w gminach Dobromyl (Ukraina) i Zagórz (Polska)” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

Komisja konkursowa w składzie: Pani Edyta Putyra, Pani Elżbieta Rudy, Pani Iwona Toczek, Pan Radosław Kaźmierczak, Pan Mirosław Kaźmierczak oraz Pan Witold Wasylczyszyn dokonała oceny 162 prac. Oprócz nagród rzeczowych przewidzianych w konkursie wszyscy Laureaci wzięli udział w 6-godzinnych warsztatach fotograficznych w plenerze prowadzonych przez Pana Radosława Kaźmierczaka. Prace powstałe na warsztatach można podziwiać w poniższej fotogalerii. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali gadżety promocyjne.

Wystawę 24 zwycięskich prac można obejrzeć w Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu.

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu raz jeszcze bardzo dziękujemy za udział!

 


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×