> TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W ubiegły piątek tj. 31.03.2023 w Domu Strażaka w Czaszynie odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2023. W konkursie uczestniczyło 53 uczniów w dwóch grupach: klasy od 1 do 4 oraz od 5 do 8 ze szkół podstawowych z terenu Gminy Zagórz.  

Poniżej prezentujemy wyniki.

W kategorii klas 1-4:
1. Marta Bal
2. Kornelia Paszko
3. Dominik Ostrowski

W kategorii klas 5-8:
1. Franciszek Bil
2. Radosław Fal
3. Jan Młynarski


Powyżsi zwycięzcy będą reprezentować swoje szkoły i Gminę Zagórz na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 kwietnia w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Organizatorami konkursu byli: Gmina Zagórz, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Zagórzu, KSRG Ochotnicza Straż Pożarna w Czaszynie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Zwycięzcom, wszystkim uczestnikom, służbom oraz nauczycielom zaangażowanym w organizację turnieju w imieniu Burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka dziękował i gratulował Jerzy Zuba – gł. specjalista ds. promocji Gminy Zagórz.

Gratulujemy zwycięzcom życząc sukcesów na dalszych etapach turnieju.

Fot. Gmina Zagórz, KSRG OSP Czaszyn


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×