> Webinarium - Dotacje na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia.

Webinarium - Dotacje na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium "Dotacje na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia.”

Webinarium odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. od 10:00 do 10.40 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.sanok@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia 2021 r. do godz. 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (23 kwietnia 2021 r.).  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Szczególnie do osób, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.  z przyczyn covid-19.

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników.
  2. Przedstawienie odpowiednich programów wsparcia.
  3. Prezentacja operatorów wsparcia.
  4. Ścieżka aplikowania o środki.
  5. Omówienie  dokumentacji konkursowej.
  6. Pożegnanie uczestników.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku

  1. Rynek 18, 38-500 Sanok
    tel.: 798 771 215, 798 771 640

e-mail lpi.sanok@podkarpackie.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×