> Cykl szkoleń z Programu „Czyste Powietrze"

Cykl szkoleń z Programu „Czyste Powietrze"

Informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie organizuje cykl szkoleń dotyczących funkcjonowania i korzystania z Programu „Czyste Powietrze" mających na celu zwiększenie dostępności Programu dla mieszkańców Województwa Podkarpackiego.

Szkolenia realizowane będą w poszczególnych Starostwach, w okresie od czerwca do sierpnia br. Szkolenie organizowane jest przez Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Rzeszowie i prowadzone będzie w formie warsztatów, czas trwania 2 - 3 godziny, grupa szkoleniowa około 20 osób.

Szkolenie kierowane jest głównie do lokalnych społecznych liderów działających w gminie np. sołtysów lub innych osób działających w organizacjach społecznych (np. OSP, KGW).

Pełniona funkcja takiego lidera miałaby charakter dobrowolny i bezpłatny. Celem wyłonienia liderów i ich późniejszego działania jest, aby informacje o Programie Czyste Powietrze w sposób skuteczny dotarły do wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych.

Dotychczasowe doświadczenia związane z realizacją Programu wskazują na konieczność jego popularyzacji nie tylko za pomocą mediów, ale przede wszystkim poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnymi beneficjentami. Ministerstwo Klimatu i Środowiska na potrzeby promocji Programu przygotowało materiały, które liderzy będą mogli wykorzystać w ramach prowadzonych przez siebie działań.

Szkolenie odbędzie się w dniu 04 lipca 2023 r. (wtorek) - godz. 10-00

Sala Herbowa Urzędu Miasta Sanoka - Sanok ul. Rynek 1

Proszę o przekazanie do Starostwa Powiatowego w Sanoku do dnia 26 czerwca br. informacji o osobach, które uczestniczyć będą w szkoleniu

Kontakt w powyższej sprawie: Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

tel. 13 46 57 626 / 625 e-mail: ekologia@powiat-sanok.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×