> X Bieszczadzki Puchar Głowatki - zapisy jeszcze tylko do 20 czerwca!

X Bieszczadzki Puchar Głowatki - zapisy jeszcze tylko do 20 czerwca!

Już po raz dziesiąty w Zagórzu, w dniach  1-2 lipca br. odbędzie się tytułowa impreza, która z roku na rok gromadzi coraz liczniejsze grono miłośników wędkarstwa.

Tegorocznym, głowatkowym zmaganiom, organizowanym przez Koło Wędkarskie PZW Zagórzu Okręg Krosno towarzyszyć będzie (w dn. 1 lipca) organizowana przez zagórski samorząd konferencja pt. „Wykorzystanie unikatowych, lokalnych zasobów przyrodniczych do rozwoju turystyki zrównoważonej  w Bieszczadach”.

Szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje na temat zawodów  (m.in. program i regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym) dostępne są na stronie internetowej http://glowacica.blogspot.com/

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy potrwają do 20.06.2023 r.

Konferencję pt. „Wykorzystanie unikatowych, lokalnych zasobów przyrodniczych do rozwoju turystyki zrównoważonej  w Bieszczadach” organizowana jest w ramach działań promocyjnych Województwa Podkarpackiego oraz Regionalnej Strategii Innowacji (RSI).

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×