> Zakup kamery termowizyjnej dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaszynie

Zakup kamery termowizyjnej dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaszynie

 

Zadanie realizowane przez Gminę Zagórz polega na wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaszynie w nowoczesną kamerę termowizyjną, która w znacznym stopniu podniesie poziom bezpieczeństwa mieszkańców gminy oraz turystów odwiedzających Bieszczady, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia, w trudno dostępnych miejscach, podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, gdzie odpowiednie wyposażenie, zaangażowanie i ogromna determinacja strażaków mogą okazać się jedyną możliwością niesienia pomocy dla poszkodowanych. Kamera termowizyjna pozwoli strażakom w większym stopniu wykorzystać swoją wiedzę i wyszkolenie poprzez profesjonalne niesienie pomocy potrzebującym, a specjalistyczny sprzęt zwiększy efektywność i bezpieczeństwo w prowadzeniu działań ratowniczo-gaśniczych.

Zadanie dofinansowane jest w zakresie wsparcia i rozwoju systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacji przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem.

Koszt całkowity:                    20 295,00 zł
Dofinansowanie w kwocie: 20 000,00 zł
Wkład własny:                      295,00 zł
Czas realizacji:                       do 31.12.2023r.

 

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości,

którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

                                                                                                                                                         

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

×