Aktualności

Ogłoszenie o wynikach naboru do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego” realizowanego w ramach PO FIO 2011

logo_FIO2d

W nawiązaniu do wcześniejszego ogłoszenia o naborze do tytułowego projektu oraz spotkania organizacyjnego z dnia 20.06.2011 uprzejmie informuję, iż do udziału w poszczególnych warsztatach tematycznych zakwalifikowały się następujące osoby:

Czytaj więcej: Ogłoszenie o wynikach naboru do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego” realizowanego...

LKS Czaszyn w B klasie!

Piłkarze LKS-u Czaszyn na zakończenie sezonu piłkarskiego sprawili swym kibicom miły prezent w postaci awansu do B klasy. W meczu wieńczącym tegoroczny cykl rozgrywek pokonali drużynę Pioniera Średnia Wieś rezultatem 2:1.

Mijający sezon okazał się dla piłkarzy z Czaszyna bardzo owocny. Z klasą C pożegnali się na pozycji lidera. Podopieczni trenera Jerzego Pietrzkiewicza na 26 wszystkich rozegranych spotkań aż 20 – krotnie zwyciężali odnotowując 5 remisów i zaledwie jedną porażkę. Końcowy układ tabeli spowodował, iż niedzielny (26 czerwca) mecz ze Średnią Wsią miał jedynie znaczenie prestiżowe. Choć w grze obu drużyn widać było już wakacyjne rozluźnienie, to spotkanie obfitowało w efektowne akcje i liczne sytuacje podbramkowe. Na listę strzelców po stronie gospodarzy ostatecznie wpisali się: Andrzej Łukowski (rzut karny w 43’ meczu) oraz Marek Kulig (75’ meczu).

Czytaj więcej: LKS Czaszyn w B klasie!

Młodzieżowa Rada Gminy wybrana!

P1030061ZAGÓRZ: W wyniku wyborów przeprowadzonych 17 czerwca wyłoniony został skład Młodzieżowej Rady Gminy Zagórz. Co ciekawe na łączną liczbę 15 mandatów aż 5 przypadło przedstawicielkom płci pięknej.

Wybory odbywały się w trzech obwodach wyborczych pokrywającymi się z obwodami szkolnymi gimnazjów. Liczba wszystkich osób uprawnionych do głosowania wyniosła 444 osoby. Najwyższą frekwencję (71, 5 %) odnotowano w okręgu wyborczym nr 1 (Gimnazjum Nr 1 w Zagórzu). Nieco mniej wyborców (68,4%) głosowało w Gimnazjum w Tarnawie Dolnej. W zagórskiej „dwójce” do urn poszło 54,9% uprawnionych do głosowania. Łącznie oddano 292 głosy z czego 13 okazało się nieważnych. Mandaty do Młodzieżowej Rady Gminy Zagórz I kadencji wywalczyli:

Czytaj więcej: Młodzieżowa Rada Gminy wybrana!