Aktualności

Manewry drużyn OSP

1W dniu 14 października 2011 roku w miejscowości Poraż odbyły się manewry, w których uczestniczyły jednostki OSP z terenu Miasta i Gminy Zagórz. Dziewięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych doskonaliło swoje umiejętności w trzech niecodziennych sytuacjach (pożar, ewakuacja, wypadek samochodowy). W ćwiczeniach brała również udział Państwowa Straż Pożarna, która bacznie obserwowała przebieg ćwiczeń.

Czytaj więcej: Manewry drużyn OSP

Podziękowanie

podziekowanie

INFORMACJA

Informuje się, że z powodu awarii mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2257 R Tarnawa – Kalnica km 1+382 w miejscowości Tarnawa Górna w dniu 11-10-2011 roku zostało wprowadzone ograniczenie nośności na moście do 6 ton.

Ruch pojazdów na obiekcie mostowym odbywać się będzie wahadłowo zgodnie z wprowadzoną czasową organizacją ruchu.

Z uwagi na powyższe, prosi się kierowców o respektowanie wprowadzonych ograniczeń.

Przepraszamy za utrudnienia w transporcie.

Złoto dla "Dwójki"

ZAGÓRZ/RZESZÓW: 4 października 2011r. na stadionie lekkoatletycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W biegu na dystansie 60 m startowało około 60 zawodników. Bezkonkurencyjnym okazał się uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Zagórzu - Jan Zając (podopieczny Bogusława Długosza) który zdobył I miejsce z czasem 8.03 s, dystansując rywali w mistrzowskim stylu, co dokumentuje poniżej prezentowany filmik.

 

Czytaj więcej: Złoto dla "Dwójki"