Aktualności

Gratulacje dla UKS SPARTANIE Zahutyń

W dniu dzisiejszym Pan Łukasz Woźniczak - Sekretarz Miasta i Gminy Zagórz w imieniu Pana Burmistrza Ernesta Nowaka  na sali narad w budynku zagórskiego magistratu złożył serdeczne gratulacje wszystkim zawodniczkom klubu UKS SPARTANIE Zahutyń oraz trenerowi Panu Mirosławowi Kaźmierczakowi za wywalczenie złotych medali na Mistrzostwach Świata w Fitnessie Gminastycznym. Pan Burmistrz przyznał zahutyńskiemu klubowi nagrodę w wysokości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego a każda z zawodniczek wraz z trenerem otrzymała symboliczny złoty medal w postaci monety okolicznościowej.  

Zawody WORLD CHAMPIONSHIP FIT-KID Federacji WFF I NABBA odbyły się 14 października br. w serbskim Pancevie a zawodniczki UKS Spratanie Zahutyń zdobyły w nich nasępujące medale:

Czytaj więcej: Gratulacje dla UKS SPARTANIE Zahutyń

ZŁOTE GODY W GMINIE ZAGÓRZ!

W dniu 8 listopada br. 21 par obchodzących Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego odebrało z rąk przedstawicieli władz samorządowych Gminy Zagórz oraz Powiatu Sanockiego okolicznościowe medale Prezydenta RP.

Wzruszająca i podniosła uroczystość odbyła się w „Hotelu nad Osławą” w Zagórzu.

Gospodarze zorganizowanego przez USC w Zagórzu spotkania tj.: Burmistrz Ernest Nowak i Przewodniczący Rady Miejskiej Jany Różycki oraz Wicestarosta Powiatu Sanockiego Wacław Krawczyk, powitali wszystkich zebranych oraz wyrazili wdzięczność za wkład jaki dostojni Jubilaci wnieśli w rozwój Miasta i Gminy Zagórz.
Przy tej szczególnej okazji nie zabrakło również życzeń kolejnych lat małżeńskiego pożycia w szczęściu i dobrym zdrowiu.

Po inauguracyjnych przemówieniach zagórskich samorządowców nastąpiła ceremonia wręczenia okolicznościowych medali nadanych przez Prezydenta RP.

Uświetnieniem uroczystości były występy artystyczne młodzieży z grupy teatralnej „TEZA” pod kierunkiem Pani Joanny Pisuli.

W gronie par świętujących Złote Gody znaleźli się:

Czytaj więcej: ZŁOTE GODY W GMINIE ZAGÓRZ!

11 listopada

Konkurs na legendę "O Zagórskiej Krainie"

 

Zachęcamy do udziału w konkursie na legendę „O Zagórskiej Krainie”.

Celem konkursu jest stworzenie krótkiej legendy np. o powstaniu miasta Zagórz lub gminnych miejscowości, o Klasztorze Karmelitów Bosych lub innych ciekawych zabytkach i miejscach oraz wydarzeniach historycznych z terenu Miasta i Gminy Zagórz.

Mile widziane jest trzymanie się postaci i faktów historycznych, ale nie jest to obowiązkowe. Liczymy na inwencję twórczą uczestników.

Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci:
- monet okolicznościowych
- koszulek z nadrukiem
- pinsów z herbem
- kubków
- przewodników

Konkurs trwa od 2 listopada 2017 r. do 15 grudnia 2017 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK - OŚWIADCZENIE