Aktualności

Wyniku naboru do projektu „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobik czy nordic walking - wybierz sam”

 

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach zadania konkursowego „Sport dla Wszystkich – konkurs ofert 2017” z zakresu Upowszechnianie sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych.

WYNIKI NABORU DO

Projektu pod nazwą: „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobik czy nordic walking - wybierz sam”.

          Zarząd Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość – Tarnawa” podaje do ogólnej wiadomości wyniki naboru do poszczególnych zadań projektowych Projektu pod nazwą: „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobik czy nordic walking - wybierz sam”.

      W załączeniu przedkładamy Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej oraz załączniki do Protokołu zawierające listy osób zakwalifikowanych do zadań projektowych: Załącznik nr 1 – PŁYWANIE i AQUA-AEROBIC, Załącznik nr 2 – SIATKÓWKA, Załącznik nr 3 – FITNESS-AEROBIK, Załącznik nr 4 – NORDIC WALKING.

    Załączamy także HARMONOGRAM wyjazdów na Basen i spotkań oraz niezbędne informacje i ustalenia organizacyjne.

                                                                                                                                                                                                                                             Koordynator Projektu
                                                                                                                                                                                                                                                 Janusz Krajnik

 

Zał. nr 1 PŁYWANIE - lista kandydatów oraz lista rezerwowa

Zał. nr 2 SIATKÓWKA - lista kandydatów oraz lista rezerwowa

Zał. nr 3 FITNESS-AEROBIK G 30+

Zał. nr 4 NORDIC WALKING - lista kandydatów

HARMONOGRAMY - ZAJEĆ MSiT 2017

Protokół naboru MSiT 2017

Turniej wiedzy pożarniczej w Porażu

W dniu 23 lutego 2017 r. w Domu Strażaka w Porażu odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięło udział 20 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Zagórz


Młodzi adepci pożarnictwa na początek zmierzyli się z pisemnym testem. Ich zadaniem było zakreślenie w ustalonym czasie poprawnych odpowiedzi. Najlepsze „piątki” w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskały awans do rundy finałowej. 

W finałowej części turnieju zawodnicy udzielali ustnych odpowiedzi na trzy pytania z wylosowanych przez siebie zestawów. Po niezwykle wyrównanej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji ostateczna klasyfikacja w kategorii uczniów szkół podstawowych ułożyła się następująco: Kacper Fal (SP Zagórz), Natalia Oleksów  (SP Czaszyn), Paweł Kula (SP Łukowe).
Wśród gimnazjalistów triumfował Kamil Krajnik (Gimnazjum w Tarnawie Dolnej) wyprzedzając Daniela Furdaka (Gimnazjum w Tarnawie Dolnej) oraz Michała Nesytto (Gimnazjum w Zagórzu).

Zajęcie trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach wiekowych daje przepustkę do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych. Zwycięzcy gminnego etapu  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy pożarniczej rywalizacji zostali uhonorowani dyplomami i upominkami. W ceremonii ich wręczania wzięli udział m.in.: burmistrz Zagórza Ernest Nowak i radny Rady Miejskiej Krzysztof Bryndza oraz członkowie komisji egzaminacyjnej w osobach: st. kpt. mgr inż. Roberta Wojciechowskiego - z-cy naczelnika Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego PSP w Sanoku, Bogusława Mołczana – komendanta gminnego ZOSP RP w Zagórzu oraz  Andrzeja Siwca – przedstawiciela UMiG w Zagórzu.

View the embedded image gallery online at:
http://zagorz.pl/index.php?limitstart=66#sigFreeId6afd4f5498

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje o możliwości składania wniosków dotyczących okresowych stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

            Wnioski zgodnie z Uchwałą XXXVI/233/2012 Rady Miejskiej w Zagórzu z dnia 30 listopada 2012 r. w sprawie określenia zasad przyznawania okresowych stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej, należy składać w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Zagórz do końca lutego br.