Ankieta e-Urząd

Szanowni Państwo,

       W związku z planowanym wdrożeniem nowego Systemu w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców naszej Gminy. W ramach projektu Liderzy e-Rozwoju Podkarpacia nasza Gmina przygotowuje dla mieszkańców system, dzięki któremu będą mogli Państwo uzyskać przez Internet dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. System umożliwi przesyłanie dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.  Korzystanie z serwisu będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny.

Ankieta ma charakter anonimowy, składa się z 10 pytań a jej wypełnianie zajmie ok. 3 min

1. Wypełnij ankietę internetową  ANKIETA ONLINE

2. Pobierz ankietę <Ankieta do pobrania> można wydrukować, wypełnić i przynieść do Urzędu Miasta i Gminy Zagórz (kancelaria ogólna), lub przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: urzad@zagorz.pl

Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi System będzie spełniał wszystkie oczekiwania.